BetCup Tahmin Yarışması Arsenal – Chelsea

Daha önce eşi benzeri görülmemiş bir yarışma sizlerle. Betcup tahmin yarışması Arsenal – Chelsea ile 1000 TL dağıtılacak. Yarışmaya katılım ve kazanmak çok basit.

Yarışmaya Katılım

Yarışmaya katılım için tek şart BetCup üyesi olmanız. Üye olduktan sonra skor tahmin bölümüne giripi ev sahibi ve deplasmanın kaç gol atacağını seçtikten sonra oluştura tıklamanız yeterli.

Daha sonra tek yapmanız gereken maçı izlemek ve sonucu beklemek. Eğer tahmininiz doğru sonuçlanır ve kazananlar arasına girerseniz. Ödül bölü kullanıcı sayısına göre paranız hesabınıza yüklenecektir. Örnek verecek olursa Arsenal maçı 2-1 kazandı. Sizinle birlikte 5 üye daha aynı tahminde bulundu. 1000 TL bölü 5 eşittir 200 TL dir. Yani net 200 tl kazanmış olacaksınız. Eğer sadece siz doğru tahminde bulunursanız 1000 TL lik ödül sadece sizin olacaktır.

BetCup Tahmin Yarışması Arsenal – Chelsea

İngiltere Ligi’nde haftanın karşılaşmasında 2 dev ekip karşı karşıya geliyor. 29.12.2019 tarihinde oynanacak karşılaşmada hem yatırımsız para kazanmanız hemde maçı ücretsiz izlemeniz mümkün.

Gerek ArsenalChelsea gerekse diğer majör liglerde ki tüm karşılaşmalar BetCup TV‘de ücretsiz. BetCup‘a üye ol sende kazan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir